Kurzy

Piklebal je nejrychle se rozvíjející sport na světě, kterému se věnují lidé všech věkových kategorií a úrovní dovedností. Abychom  pomohli rozvinout tento sport a zlepšit schopnosti hráčů, nabízíme tyto kurzy.

Piklebalové kurzy neboli kliniky jejich cílem je poskytnout hráčům intenzivnější výuku. Tyto kliniky se zabývají širokou škálou témat, včetně vývoje úderů, výběru úderů a herní strategie. Jsou ideální pro hráče, kteří chtějí svou hru posunout na vyšší úroveň.

Individuální výuka je určena hráčům, kteří mít lekce přizpůsobené jejich specifickým potřebám. Ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč, tato výuka vám pomůže zlepšit vaše dovednosti a posunout hru na vyšší úroveň.

 

Kurzy pro začátečníky pro ty zájemce, kteří s tímto sportem začínají a chtějí se naučit základy.  Zabývá se pravidly hry, základními údery a strategiemi pro hru ve dvouhře a čtyřhře.

Výuka pokročilejší hráče je určena pro ty, kteří mají s hrou určité zkušenosti a chtějí své dovednosti posunout na vyšší úroveň. Kurz zahrnuje pokročilé údery, strategie a techniky, které pomohou zlepšit hru.

Lekce pro závodní hráče je vhodná pro zkušenější hráče, kteří chtějí svou hru posunout na nejvyšší úroveň. Kurz se zabývá pokročilými technikami, jako je podání s rotací,